״רק הבורים והמושחתים נותרו למנדלבליט, מהשאר הוא כבר גזל את הכסף או את הדמוקרטיה.״

חדשות ישראל

חדשות ישראל

 

 

 

 

 

טל אור סטונה

 

טל אור סטונה פרסם טור מיוחד שפותח את העיניים :

 

״רק הבורים והמושחתים נותרו למנדלבליט, מהשאר הוא כבר גזל את הכסף או את הדמוקרטיה.

 

הרי איך שלא נהפוך את זה, תיק תקדימי על סיקור אוהד כשוחד ללא מתן שוחד פשוט לא מתכנס, מדובר באוקסימורון שרק יועץ משפטי הטוען שהוא לא נסחט למרות שהוא נתפס בגרון יכול להמציא.

 

אם אתם שייכים לאלו אשר באמת מאמינים שנתניהו העניק הטבות בכמעט שני מיליארד ש”ח תמורת כתבה מפרגנת באתר וואלה, אז ראשית תנחומי ואיחולי החלמה מהירה, אבל למען השם עזבו מייד את כל מה שאתם עושים ומהרו לדרוש ממנדלבליט שיחזיר לנו את 2 מיליארד השקלים שחברת בזק, וואלה וידיעות אחרונות גנבו מאיתנו.

 

אתם יודעים מה, עזבו את הציבור, אם אני היום מנכ”ל חברת הוט אני רץ להגיש תביעה נגד מדינת ישראל על מתן מענק של שני מיליארד ש”ח ללא מכרז ובאופן חד צדדי למתחרים, למה שרק הם יקבלו? גם אני רוצה, גם לי מגיע.

 

למי שעדיין לא הבין, אביחי מנדלבליט קבע אתמול בניגוד לכל נורמה משפטית שלפרסם כתבה מפרגנת לראש הממשלה בנימין נתניהו זו עבירה חמורה יותר מאשר לגנוב שני מליארד ש”ח מהציבור, פשוט בלתי נתפס.

 

מציאות הזויה בה ידועה זהותו של הגנב, יודעים היכן נמצא הרכוש הגנוב אבל רשויות החוק מחליטות להעניק את הכסף שנגנב במתנה לשודד.

ומה שהכי מדהים שזו המציאות שמנדלבליט עצמו רוצה שתאמינו בה, כי למרות שהיא נשמעת הזויה ומופרכת היא עדיפה מהמציאות אותה מנסים להסתיר: לא היה שוחד ולא ניתן שוחד, הכל סיפורי פנטזיה של פרקליט מדינה נרקסיסט אשר תפס יועץ משפטי בגרון והכריח אותו להגיש כתב אישום תקדימי נגד ראש ממשלה מכהן באמצעות ניעור נחקרים חפים מפשע.

 

מנדלבליט והפרקליטות שהגישו את האישום נגד נתניהו ואז פסקו שאסור לו לקבל מימון לניהול משפטו יודעים היטב שלבזק יש כיסים עמוקים, עמוקים מספיק כדי לממן הגנה משפטית גם מול פרקליטות ששורפת מאות מיליוני שקלים כדי לתפור כתבי אישום מופרכים.

 

ולא פחות חשוב, יש להם גם כוח תקשורתי אשר ירסק את השופרות של הפרקליטות בערוצי התעמולה, נראה את גליקמן וגיא פלג מנסים לעמוד מול גופי התקשורת החזקים במדינה במאבק על דעת הקהל. בזק, וואלה וידיעות אחרונות יאכלו אותם בלי מלח וירקו את השאריות לצידי הכביש.

 

ספק אם שי ניצן ומנדלבליט האמינו שהאישומים ההזויים שלהם יגיעו כל כך רחוק, סביר להניח שהם בנו על קריסת התמיכה הציבורית בנתניהו שתוביל לפרישה מהירה תמורת חנינה, בפועל הדבר היחיד שקרס הוא האמון במערכת המשפט ובפקידים העומדים בראשה.

 

כך או כך, במה שלא תבחרו להאמין התיק המופרך בתולדות המדינה הפך אתמול למופרך עוד יותר: שוחד ללא שוחד תמורת סיקור אוהד ללא סיקור אוהד.

 

פרשת משפטים, אוי לבושה.״

 

הטור :

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110