״לפחות 50 איש״ יאיר נתניהו חושף: התקשורת משתפת פעולה עם מחאת הדגלים השחורים

חדשות ישראל

חדשות ישראל

בחשבון הפייסבוק שלו בנו של רה״מ יאיר נתניהו חושף את שיתוף הפעולה של התקשורת עם מחאת הדגלים השחורים. בפוסט חשף יאיר צילום מסך (צולם מתוך קבוצת הווטסאפ של השחורים) ובו הוכחה לתיאום מועדי צילום עם צוותי ערוץ 12 כדי לנפח את מימדיה הזעומים של המחאה לגודל סביר. הצילום מוכיח כי הדגלים השחורים עושים מאמץ רב לקושש ולו 50 איש להפגנה.  נתון מגוחך שכן תנועת המיעוט הזו מתימרת לייצג את הדמוקרטיה. הדמוקרטיה שהיא כידוע לנו שלטון העם, הרוב (דמוס=עם, קרטוס= שלטון) ולא המיעוט שמסרב לקבל שוב ושוב את ההפסד שלו בבחירות.

‏בום !!!!!! שתפו פייק הפגנה פייק חדשות !!!‏ערוץ 12 בשיתוף פעולה עם הדגלים השחורים !!!‏תיאום מראש על צילומים של ההפגנה ממש אמין ערוץ 12 הצגה עם תסריט מראש !!

פורסם על ידי ‏יאיר נתניהו‏ ב- יום שבת, 26 בספטמבר 2020

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110