״החלטת בג”צ לחייב את המדינה להמשיך ולספק חשמל למחרטות בעזה תחת ירי קסאמים, עלתה לנו בדמים!״

חדשות ישראל

חדשות ישראל

הטור של יגאל מלכה

 

יגאל מלכה
יגאל מלכה

יגאל מלכה:

החלטת בג”צ לחייב את המדינה להמשיך ולספק חשמל למחרטות בעזה תחת ירי קסאמים, עלתה לנו בדמים!

פרקליט מדינה שנמנע מלהגן על עמדת הממשלה ולמעשה הגן על ההחלטה הבזויה, עלה לנו בדמים!

משה אגדי ז”ל מאשקלון נפגע מרקטה כזו ושילם על כך בחייו.

אתם זוכרים אותו לפעמים שופטי בג”צ? בין אנחה לאנחה על בית מחבל שנהרס, אתם חושבים עליו לפעמים? אדם שהיה יכול לגדל היום את ארבעת ילדיו ואולי אפילו זוכה לראות נכדים נוספים מצטרפים למשפחה אלולא הרצון שלכם למרק את מצפונכם הצבעו בדמו.

יודעים מה עוד עלה לנו בדמים? החלטת בגצ לאסור שימוש בנוהל שכן!

אלולא החלטה זו, סביר להניח שרס”ל רענן קוממי היה ממשיך בחייו, אולי כבר היה מתחתן ומביא ילד לעולם, אולי… אבל אנחנו לעולם לא נדע, כי במקום זאת החלטת בג”צ השכיבה אותו לנצח תחת מצבת אבן ורגבי עפר.

רוצים עוד? החלטת בג”צ נוספת בראשות השופטת דורית בייניש עלתה לנו בעוד דמים נוספים. אני מדבר כמובן על ההחלטה השערורייתית להוצאת צו ביניים שמנע מצה”ל לגלח את שורת הבתים מהם התבצע ירי מתמיד לעבר כביש היציאה מגוש קטיף.

הדם של טלי חטואל וארבעת בנותיה עדיין מטפטף מדפי אותה החלטה באדום ארגמני הזועק לשמיים.

רוצים עוד? יש המון ואפשר להמשיך ככה כל היום אבל הלב… הלב נקרע וזה עולה לנו, לא בדמים אבל בכאב ולכן נזכיר רק את ההחלטה האחרונה שעלתה לנו בדמים מרובים ממש באלו הימים, אותה החלטה אומללה ששלחה את הממשלה להלחם במגיפה שהפילה כאן אלפי חללים ולאפשר ברקע הפגנות בנות אלפי משתתפים ששמו ללעג ולקלס את כולנו ואת כל המאמצים.

ככה זה כשלוקחים 100% סמכות עם אפס אחריות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110