״בדיוק היום לפני שלוש שנים הנשיא טראמפ היה המנהיג העולמי הראשון שהכיר בירושלים כבירתה של ישראל״

חדשות ישראל

חדשות ישראל

כבוד ראש הממשלה בנימין נתניהו:

בדיוק היום לפני שלוש שנים הנשיא טראמפ היה המנהיג העולמי הראשון שהכיר בירושלים כבירתה של ישראל. תלינו היום את ההכרזה שלו בחדר הקבינט של ממשלת ישראל בירושלים, לצד הכרזתו של הנשיא טרומן מ-1948 על הכרה במדינת ישראל. 

העם היהודי ומדינת ישראל לעולם לא ישכחו את שתי ההצהרות ההיסטוריות הללו.

זו הייתה רק אחת מההחלטות ההיסטוריות שקיבל הנשיא טראמפ במהלך תקופת נשיאותו: הכרה בריבונות ישראל על רמת הגולן, הכרה בחוקיות ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון, גיבוש תכנית שלום מציאותית שמכירה בזכויות אלה ומאפשרת לישראל להמשיך להגן על עצמה, הובלת הסכמי אברהם שפתחו עידן חדש ודרמטי של שלום, שמשנים את המזרח התיכון לנגד עינינו, יציאה מהסכם הגרעין המסוכן עם איראן, הטלת סנקציות משתקות עליה וחיסול הטרוריסט המסוכן בעולם, קאסם סולימאני, וכמובן הבאת הברית בין ישראל לארה״ב לשיא של כל הזמנים. 

על כל אלה אני מבקש לומר: הנשיא טראמפ, תודה לך מעומק הלב! 🇮🇱🇺🇸

באדיבות : ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו


עדכון – בקשת עורכי דין של נתניהו 

״תיקי נתניהו מפרים״ לחץ כאן

מני אסייג נגד לאה בר לב לחץ כאן

הפללת רה״ש נתניהו לחץ כאן

שקרים של השמאל והתקשורת לחץ כאן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110