תגובת משטרת ישראל על מה שהיה אמש בבני ברק:

חדשות ישראל

חדשות ישראל

משטרת ישראל התמודדה אמש בבני ברק עם הפרות סדר קשות ואלימות מצד המון פורע חוק, שתקף באופן משולל רסן את הכוחות במקום, וגרם לפציעתם של שבעה שוטרים.

 

אנו דוחים על הסף טענות לאכיפה מחמירה, שעה שפורעי חוק רבים יידו אבנים לעבר הכוחות, הכו ופצעו שוטרים, התפרעו, הפרו את הסדר הציבורי והבעירו פחים. משטרת ישראל לא תשלים עם מעשים אלו, ותפעל לאכיפה בלתי מתפשרת נגד הפרות המוניות הפוגעות בבריאות הציבור, ולטיפול נחוש בגילויי אלימות שיופנו כלפי שוטרים הפועלים למען שלום הציבור.

 

לצערנו, פורעי החוק פוגעים ומכתימים ציבור שלם אשר נפגע בריאותית, לא רק כתוצאה מהפרה המונית של התקנות, אלא גם מאלימות המופנית כלפי מי שאוכף את החוק ופועל למען בריאותם. 

במהלך הפרות הסדר נעצרו שישה חשודים, ואנו נמשיך לאכוף הפרות ולמצות את הדין עם כל אדם שינסה לפגוע בשוטרים או באזרחים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110