רה״מ בנימין נתניהו שוחח עם המשלחת הישראלית-אמריקאית שנחתו ברבאט, מרוקו:

חדשות ישראל

חדשות ישראל

עם נחיתת המשלחת הישראלית במרוקו, שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו עם קברניטי המטוס ועם אנשי המשלחת הישראלית-אמריקנית שנחתו ברבאט, מרוקו:

ראש הממשלה בנימין נתניהו: “אני מבקש למסור באמצעותכם את ברכתי למלך מרוקו שעושה דבר היסטורי.”

“מרחבא ביקום, אני מתרגש מאוד לדבר איתכם. זאת טיסה היסטורית, פריצת דרך נוספת לשלום. שלום אמיתי, עם כבוד הדדי, מתוך עוצמה, שלום תמורת שלום. אני רוצה לחדד שמדובר בארבעה הסכמי שלום תוך ארבעה חודשים. אנחנו יוצרים עידן חדש של שלום, שגשוג ותקווה לאזור שלנו, לעמים שלנו, לעתיד שלנו. אני מבקש למסור באמצעותכם את ברכתי למלך מרוקו שעושה דבר היסטורי. אנחנו משנים את עתיד שני העמים, שאמנם קשורים זה בזה בצורה נפלאה, אבל הטיסות הישירות, פתיחת המשרדים וכל מה שיבוא בהמשך מסמלים עידן של שלום מופלא. אני מברך את מלך מרוקו על החלטה שהיא כ”כ חשובה לכולנו”.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים ח״כ (תא״ל מיל׳) מירי רגב:
״כמי שנמנית על עדת יוצאי מרוקו זהו יום מרגש במיוחד לעם ישראל כולו ולי באופן אישי. אני רוצה לברך את ראש הממשלה בנימין נתניהו שהביא את הסכמי השלום ההיסטוריים ולאחל לו, שימשיך עוד שנים רבות להוביל את ישראל לשלום מתוך עוצמה, עם הסכמי שלום חדשים ונוספים שיביאו לשגשוגה של ישראל וביצור ביטחונה בכל המרחב כולו״.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110