ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם מזכיר האוצר של ארה”ב סטיבן מנוצ׳ין בלשכת רה”מ בירושלים.

חדשות ישראל

חדשות ישראל

ראש הממשלה בנימין נתניהו:

״במשך דורות, הדמוקרטיה האמריקנית היוותה מקור השראה לעולם ולישראל. הדמוקרטיה האמריקנית תמיד היוותה מקור השראה עבורי. התפרעות אלימה היא ההפך הגמור של הערכים שאמריקנים וישראלים מקדשים.

ההסתערות על בניין הקפיטול בוושינגטון הייתה מחפירה ויש לגנותה בכל תוקף. אין לי ספק שהדמוקרטיה האמריקנית תיגבר – כפי שקרה תמיד.

אדוני המזכיר מנוצ’ין, ברוך שובך לירושלים יחד עם הצוות המצוין שלך. היית פה לאחרונה באוקטובר כאשר ליווית את שר האוצר של איחוד האמירויות באירוע היסטורי של ממש, הביקור הרשמי הראשון של בכיר אמירתי בישראל.

אני יודע שהפעם אתה מגיע אלינו אחרי ביקור מוצלח בחרטום, שבמהלכו הצטרפה סודן רשמית להסכמי אברהם.

אני מודה לנשיא טראמפ ולכולכם בממשל האמריקני על כל מה שעשיתם וממשיכים לעשות למען השלום. יצרתם שינוי אמיתי ופריצות דרך רבות כשצירפתם את איחוד האמירויות, בחריין, מרוקו וסודן אל מעגל השלום. אין בלבי ספק שמדינות ערביות ומוסלמיות נוספות יצטרפו בעקבותיהן.

אני רוצה גם לשבח את מדיניות “מקסימום הלחץ” על איראן. תחת הנהגתך, משרד האוצר האמריקני שיחק תפקיד חשוב בהטלת סנקציות על המשטר האיראני ואכיפתן.

אני מודה לך על מעורבותך האישית בתכנית חשובה זו. יש להמשיך אותה כדי למנוע מאיראן להמשיך במסע התוקפנות והטרור שלה ברחבי האזור, וכדי למנוע ממנה להשיג ארסנל גרעיני.

אם פשוט נחזור להסכם הגרעין עם איראן, מה שיקרה, ואולי כבר קורה, הוא שמדינות רבות נוספות במזרח התיכון יזדרזו להתחמש בנשק גרעיני. זה סיוט, זאת שגיאה ואסור שזה יקרה.

אדוני המזכיר, הייתה לנו הזדמנות לשוחח. אנו רואים עין בעין בנושא זה ובנושאים רבים אחרים. אני מצפה לשיחה אחרונה איתך לפני שתשוב לארה”ב, ואני מודה לך שוב על ידידותך המופלאה”.

וידאו: רועי אברהם, לע”מ
סאונד: ניר שרף, לע”מ

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110