ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין ביקרו היום בקופ”ח ׳כללית׳ בערערה בנגב.

חדשות ישראל

חדשות ישראל

בביקור השתתפו גם יו”ר קופ”ח כללית יוחנן לוקר, ראש המועצה המקומית ערערה בנגב נאיף אבו עראר וראש העיר דימונה בני ביטון.

ראש הממשלה בנימין נתניהו:
״המסר הראשון שלי ביישוב ערערה הוא שאני שמח וגאה להיות פה. זה לקח 40 שעות מהמפגש שלנו בלשכה שלי כדי שאבוא לפה. אני בא הנה כדי להציל חיים, אנחנו נאבקים להצלת חיים. הבאנו חיסונים לכל אזרח ואזרחית במדינת ישראל, כולם בלי יוצא מן הכלל, יהודים, ערבים, מוסלמים, בדואים, צ’רקסים, דרוזים, נוצרים – כולם בלי יוצא מן הכלל.

אנחנו במצב שאנחנו יכולים לצאת מהמחלה הארורה הזאת ולפתוח את הכלכלה שלנו בהדרגה. עלינו לעשות מאמץ משותף ולצאת מהקורונה בזכות מיליוני החיסונים שיש לנו. אנחנו יכולים לפתוח את הכלכלה שלנו אם נדאג להילחם במוטציה.

המוטציה כרגע מכה בכל העולם, אנחנו במירוץ צמוד איתה. אנחנו רוצים לנצח ולהוריד אותה, לשם כך דרוש מאמץ אחרון.

אני יודע כמה זה קשה לאזרחים, לעצמאים ולעסקים. אני מבין את זה, כולנו מבינים את זה. אבל המאמץ הזה נדרש כי רק אנחנו נוכל להביא לסוף המגפה.

בישיבת הממשלה הקרובה אבקש להוסיף לפחות שבועיים לסגר הגבולות ולהשבתת הטיסות. סגרנו את המעברים היבשתיים כי אנחנו לא רוצים לתת למוטציות חדשות להיכנס בשעה שאנחנו רצים ומחסנים. אנחנו יכולים לעשות זאת.

בארה”ב יצטרכו לסגור את המדינה לחצי שנה עד שנה. אנחנו צריכים לסגור למספר שבועות. אנחנו יכולים לסיים ולחסן את כולם ואנחנו משתחררים. זה דבר אדיר.

דרוש לכך מאמץ, בתוספת לסגר שאני יודע שהוא קשה, גם בסגירת הגבולות. בעזרת השם ובעזרתכם שתבואו להתחסן, נוכל לצאת מזה״.

עוד הוסיף רה״מ נתניהו:
״אנחנו הבאנו את חוק הקנסות ואמרנו שנאשר אותו ככתבו וכלשונו. אנחנו רוצים להצביע עליו עכשיו ולהעביר את החוק. אנחנו צריכים להתכנס ולעשות זאת. בואו נעביר את ההחלטות, אין לנו שום בעיה עם חוק הקנסות ככתבו וכלשונו. אין לנו שום בעיה להעביר את זה היום בכנסת ואנחנו נעביר זאת במהירות האפשרית. צריך לכנס את הממשלה ולקבל החלטות מצילות חיים ומשחררות כלכלה, זה הולך יחד״.

מנהלת מחוז דרום בכללית חדווה אמונה:
״בחודש שעבר מאז פתיחת המבצע הנגשנו את החיסון החשוב לכל היישובים הבדואים ולכפרים המרוחקים יותר, כדי לאפשר התחסנות קרובה לבית. אנו גאים בצוותי כללית בדרום על היכולת להעניק לכולם את השירות המגיע להם ומקווים שעם הנגשתו יעלה קצב ההתחסנות בחברה הערבית בנגב״.

צילום: קובי גדעון, לע”מ

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110