ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין נפגשו היום עם מנכ”לי קופות החולים במשל”ט הקורונה של משרד הבריאות:

חדשות ישראל

חדשות ישראל

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין נפגשו היום עם מנכ”לי קופות החולים במשל”ט הקורונה של משרד הבריאות. רה”מ נתניהו והשר אדלשטיין עקבו מקרוב אחר היערכות קופות החולים להפצת החיסונים נגד נגיף הקורונה לאזרחי ישראל.

צילום: עמוס בן גרשום, לע”מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו במשל״ט הקורונה:

“אתמול נשאלתי על ידי אחד העיתונאים ׳למה אנחנו מבצעים את מבצע מתן החיסונים דרך קופות החולים׳? השבתי שקופות החולים הן מבנה ייחודי שקיים במדינת ישראל שנותן לנו תוצאות מדהימות מבחינת תוחלת חיים ושכיחות מחלות – כמעט הגבוהה בעולם מבחינת התוצאה הכוללת, בעלות יחסית נמוכה לתל”ג. המתכונת הזו היא טובה גם כדי לתת לנו את היכולת הארגונית והלוגיסטית, וכמובן לתת חיסונים לכלל האוכלוסייה.

אנחנו מאמינים בכם, אני שומע על העבודה החשובה שנעשית. הכוונה שלנו היא לתת 60 אלף חיסונים ביום, זה המספר שנאמר אתמול, החל מה-27 לחודש. אלו הם יעדים שהם קשים, אבל הם ניתנים להשגה. אנחנו סומכים עליכם”.

שר הבריאות אדלשטיין: “אתם המטכ”ל של מבצע החיסונים. מבחינתי כל אחד מכם הוא אלוף פיקוד בקופת החולים שלו. אנחנו מנהלים כאן קרב מול נגיף קטנטן ולא נראה, וגם אותו אנחנו קרובים לנצח יחד. אין פריסה טובה יותר מזו של קופות החולים. הן מוכיחות שנה אחר שנה את יעילותן במתן חיסוני השפעת”.

צילום: עמוס בן גרשום, לע”מ


עדכון – בקשת עורכי דין של נתניהו 

״תיקי נתניהו מפרים״ לחץ כאן

מני אסייג נגד לאה בר לב לחץ כאן

הפללת רה״ש נתניהו לחץ כאן

שקרים של השמאל והתקשורת לחץ כאן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110