ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו השתתפו אתמול בערב בטקס הדלקת נרות חנוכה וירטואלי עם המשלחת הרפואית מבית החולים שיבא

חדשות ישראל

חדשות ישראל

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו השתתפו אתמול בערב בטקס הדלקת נרות חנוכה וירטואלי עם המשלחת הרפואית מבית החולים שיבא, שיצאה בהנחיית ראש הממשלה במסגרת הסיוע המוענק לאיטליה. המשלחת פועלת במחוז פיימונטה בצפון-מערב המדינה.

ראש הממשלה נתניהו:
״אני מבקש לברך אתכם בערב זה של חנוכה, שבו אנו מביאים אור גדול לעמנו: עם הניסיון העיקש של ישראל, איטליה והעולם כולו להיפטר ממגפת הקורונה, וגם עם התרחבות מעגל השלום של ישראל שכולל כעת ארבע מדינות ערביות, כשמרוקו הצטרפה אליו הערב. אלו חדשות נפלאות, זהו אור גדול שמאיר על ישראל, מאיר על האזור ומאיר על העולם כולו. חג שמח, תודה לכולכם״.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110