ראש הממשלה בנימין נתניהו בהתייחסות להודעת נשיא ארה״ב דונלד טראמפ על כינון יחסים בין ישראל למרוקו:

חדשות ישראל

חדשות ישראל

ראש הממשלה בנימין נתניהו בהתייחסות להודעת נשיא ארה״ב דונלד טראמפ על כינון יחסים בין ישראל למרוקו, בטקס הדלקת נרות חנוכה בכותל, במעמד שגריר ארה”ב בישראל דיוויד פרידמן:

צילום: קובי גדעון, לע”מ

“בחג חנוכה זה אנחנו מביאים אור גדול מאוד למדינת ישראל ולאזרחי ישראל. ראשית האור של החיסונים שיביאו סוף למגפה, ועכשיו גם אור גדול נוסף של שלום. תמיד האמנתי בשלום הזה, תמיד פעלתי למען השלום הזה ועכשיו הוא מתממש לנגד עיניינו. אני מבקש ראשית להודות לנשיא טראמפ על המאמצים הכבירים שלו להביא שלום לישראל, אני מבקש להודות לך הנשיא טראמפ על כל הדברים הגדולים שעשית למען עם ישראל ומדינת ישראל. אנחנו לעולם לא נשכח זאת. אני מבקש להודות למלך מרוקו, המלך מוחמד השישי, על החלטתו ההיסטורית לעשות שלום היסטורי עם ישראל.

בין מרוקו לישראל יש קשרים הדוקים, בין מרוקו והעם היהודי יש קשרים אמיצים במשך כל התקופה החדשה. כולם מכירים את היחס החם של מלכי מרוקו והעם במרוקו לקהילה היהודית שם. מאות אלפים מבני הקהילה הזאת עלו לישראל והם משמשים גשר חם בין העם במרוקו לעם בישראל, גשר של אהבה, אהדה, חיבה ומסרות. אני חייב להגיד שהבסיס המוצק הזה מהווה את היסוד שעליו אנחנו בונים את השלום הזה.

אנחנו נקים מחדש משרדי קישור בין ישראל למרוקו, בישראל ובמרוקו. אח”כ נפעל במהירות האפשרית לכונן יחסי שלום דיפלומטיים מלאים. בנוסף אנחנו נפעיל קו תעופה ישיר בין ישראל למרוקו, זה ייתן עוצמה נוספת לגשר הזה. יהיה כאן שלום חם מאוד.

אני יכול להגיד שבחג חנוכה זה יש לנו אהבה והיא תנצח – יש לנו שלום והוא כבר מנצח. חג חנוכה שמח”.

צילום: קובי גדעון, לע”מ


עדכון – בקשת עורכי דין של נתניהו 

״תיקי נתניהו מפרים״ לחץ כאן

מני אסייג נגד לאה בר לב לחץ כאן

הפללת רה״ש נתניהו לחץ כאן

שקרים של השמאל והתקשורת לחץ כאן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110