משה(בוגי) יעלון לא יתמודד בבחירות הקרובות

חדשות ישראל

חדשות ישראל

משה (בוגי) יעלון הודיעה שלא יתמודד בבחירות הקרובות

משה (בוגי) יעלון :

אזרחי ישראל,

חייו של אדם, כל אדם, שזורים תחנות-תחנות. צמתי הכרעה. החלטות. זה חלק ממהות חיינו.
עבורי, בכל אחת מהתחנות, בכל אותם צמתים, בכל החלטה והחלטה, עמד תמיד מכנה משותף אחד: טובת המדינה.

כך היה כשהחלטתי להשתתף בהקמת ישוב בערבה; לחזור לשרות בצה”ל בעקבות מלחמת יום הכיפורים; להמשיך לשרת עד תפקיד הרמטכ”ל; וכך גם היה כשהחלטתי להיכנס לשדה הפוליטי.

העדפת טובת המדינה היא, קודם כל, הצבת טובתך האישית במקום השני. תמיד.

לפני כשנתיים הקמתי את תל”ם. למן יומה הראשון, תל”ם ניסתה לשמש אי של ממלכתיות, ערכים ותוכן, בעולם של פוליטיקה צינית והישרדותית. לפרקים הצלחנו, ולפרקים לא. אין זה אומר כי נכשלנו. מי שטובת המדינה לנגד עיניו, מחויב בעשייה. הוא לא יכול לשבת מנגד, כשארצו משנה את פניה.

גם לבחירות האלה יצאתי מתוך אותה תחושת שליחות. מתוך הבנה שהקרב הנוכחי הוא על נשמת אפה של המדינה והחברה בישראל.

כמעט 5000 נפטרים מנגיף הקורונה.
5000.
עצרו לרגע וחשבו על המספר הזה.

המחדל הלאומי גדל בקנה מידה חסר תקדים בכל התחומים. העבודה בכל תחומי החיים – רבה היא. ישראל חייבת לרכז את כל כוחותיה במאבק לשינוי: לאיחוי הקרעים בחברה. לסיכול תרבות השקר. להחזרת היושרה לדרך חיינו ולביצור הדמוקרטיה שנשחקת מדי יום. לעמידה באתגר הבריאותי ובאתגר הכלכלי.

כל מה שעשיתי במישור הפוליטי מאז התפטרותי מהממשלה במאי 2016, נועד ליצור אלטרנטיבה שלטונית מסוגלת וראויה.

לאחרונה, האמנתי שבריצה עצמאית שלי ושל תל״ם, נוכל להגדיל את כוחו של מחנה השינוי.

הנחת העבודה הזו התבררה כשגויה.

כל חיי ניווטתי את דרכי, מתוך עמדה ערכית ומוסרית, ומתוך ראיית טובת המדינה. וכך גם היום.

בנסיבות הפוליטיות שנוצרו, המאבק לשינוי מחייב אותי ואת תל״ם שלא להתמודד בבחירות הקרובות.

ב-23 במרץ נלך כולנו לקלפי. אני קורא לכולכם לקחת חלק בבחירות. עליכם לפקוח שבע עיניים ולוודא שלא תתנו את קולכם למי שיפקירו את התקווה לשינוי, לשם ישיבה בצל נאשם בפלילים. לפירוק היסודות הדמוקרטיים של מדינת ישראל יהיה מחיר בחירות האישית של כל אחת ואחד מאיתנו.

אני מודה לחברותיי וחבריי שיצאו איתי למסע הזה. אתם מעוררי השראה, ותודתי נתונה לכם לעד.

תל״ם תמשיך להיות מצפן ומצפון, כדי לסייע במאמץ הלאומי להחזרת המדינה לחוף מבטחים ולדרך הישר. כשליחי ומשרתי ציבור, באנו לשרת את המדינה ואזרחיה. כך ננהג גם ברגע הזה ובעתיד.

אחיותיי ואחיי,
עד יומי האחרון אמשיך, כפי שהייתי כל חיי, להיות חייל של המדינה; להילחם על דמותה וערכיה, על צביונה כמדינת הלאום שלנו: יהודית ודמוקרטית, מדינת חוק החותרת להיות חברת מופת.
המסורת היהודית והמורשת שקיבלתי בבית הוריי בקרית חיים; התלמים שחרשתי והזרעים שזרעתי עם חבריי בערבה; שדות הקרב והמבצעים בהם לחמתי עם מפקדי ופקודיי; זיכרון חבריי לנשק שלא שבו – היו ויהיו תמיד המצפן שלי.

גם כעת, אני ניצב בפניכם עם מחוייבותי המוחלטת לטובת המדינה ולהבטחת עתידה וקיומה. בכל מקום ובכל זמן שאוכל ואדרש לתרום למען המדינה ואזרחיה – אומר ״הנני״ ואתייצב.

“לא עליך המלאכה לגמור ואין אתה בן חורין להיבטל ממנה.”

תודה רבה לכם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110