לאחר ההחלטה של בית הדין בהאג רה״מ בנימין נתניהו ממשיך לשומר על עם ישראל:

חדשות ישראל

חדשות ישראל

כבוד ראש הממשלה בנימין נתניהו :

הקבינט המדיני-ביטחוני בראשותי דוחה מכל וכל את ההחלטה השערורייתית של בית הדין שיכולה לאפשר לחקור את ישראל על פשעי מלחמה שקריים.


עברנו מהפייסבוק לטלגרם. לעקוב לחץ כאן


 הקבינט קובע שלבית הדין אין שום סמכות לקבל החלטה כזאת. ישראל אינה חברה בבית הדין הבינלאומי ולרשות הפלסטינית אין סטטוס של מדינה.

בית הדין הבינלאומי הוקם כדי למנוע זוועות כדוגמת אלה שביצעו הנאצים נגד העם היהודי. במקום זאת הוא רודף את מדינתו של העם היהודי. 

בעוד שהוא מאפשר לחקור את ישראל, הדמוקרטיה היחידה במזה”ת המחויבת לשלטון החוק, בית הדין עוצם עין מפשעי המלחמה האיומים שמבצעות דיקטטורות חשוכות כמו איראן וסוריה חדשות לבקרים. 

הטענה שכשיהודים חיים במולדתם ובבירתם ירושלים זהו פשע מלחמה היא שערורייתית. גם הטענה שצה”ל, שאין צבא מוסרי ממנו, מבצע פשעי מלחמה כשהוא מגן עלינו מפני טרוריסטים שמשגרים טילים על ערינו – היא שערורייתית לא פחות. 

החלטת השופטים חושפת את בית הדין כגוף פוליטי הניצב בשורה אחת עם ארגונים בינ”ל המוּנעים מתוך יסודות אנטישמיים.

הנחינו את הגורמים הרלוונטיים בישראל לנקוט בצעדים הנדרשים לשמירה על האינטרסים של המדינה ולהגנה על אזרחיה וחייליה.

תמונה: צילום מסך

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110