יגאל מלכה בטור חריף במיוחד על רון חולדאי:

חדשות ישראל

חדשות ישראל

הטור של יגאל מלכה

יגאל מלכה

יגאל מלכה:

ב 19.12 נעצרו שפי פז ודורון אברהמי ומאז ועד היום שפי נמצאת במעצר בית, דורון שוחרר לפני כשבוע.

שניהם גורמים שראש עיריית תל אביב היה שמח לו היו נעלמים מהשטח בזמן שהוא מכריז על הקמת מפלגה חדשה ומנהל קמפיין לבחירתו לכנסת.


עברנו לטלגרם. לעקוב לחץ כאן


ב28.12 התייצב רון חולדאי – ראש עיריית תל אביב, מול המצלמות והכריז על הקמת מפלגה חדשה… הישראלים הוא קרא לזה.

שפי פז ודורון אברהם לא יכלו להיות שם ולהפריע.

כל מי שמכיר דבר או חצי דבר במערכת הפוליטית, ידע כבר שבועיים לפני כן שהקמת המפלגה היא עובדה מוגמרת וההכרזה על הקמתה היא רק עניין של בחירת העיתוי, והעיתוי אעפס הגיע, כשלכולם היה ברור שהציבור קיבל את דבר מעצרם של השניים וכי לא צפויות תקלות מיוחדות מצד תומכיהם.

סיפרו לנו שהשניים נעצרו על גרפיטי ואיזשהוא אירוע מוזר עם נעצים וגן ילדים, אבל בואו… בכל הכבוד לסיפור המרגש, כמה אנשים אתם מכירים שנכנסו למעצר בית ועוד לתקופה כזו ארוכה בגלל גרפיטי?

עיזבו גרפיטי וגן ילדים, שפי ודורון מסתובבים בשטח כבר שנים ארוכות – הם היו מעורבים באינספור הטרלות ואירועים שמתחו את עצבי המשטרה והעירייה ובכל זאת, מעולם אף אחד לא חשב להכניס את השניים למעצר בית ופתאום כעת, רון חולדאי מקים מפלגה ובום! השניים נכנסים למעצר בית ממושך שאורכו ככל הנראה תלוי באורך הקמפיין של חולדאי.

מדינת ישראל – 2021, אזרחים ופעילים חברתיים נכנסים למעצר כדי למנוע מהם להזיק לקמפיין בחירות של מועמד לכנסת!!!

אין יותר סיציליה מזה!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ אדיר לאתר את בעלי הזכויות בכל תמונה ותצלום שאנו עושים בו שימוש. אם בטעות השתמשנו בתצלום שאתם בעלי זכויות בו אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל להפסקת השימוש בו.

תגובות

כתבות אחרונות

עקבו אחרינו

כתבות נוספות


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/theilnewsco/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110